Permet/ 12 vjecarja bie ne humnere

0
129

Nje vajze 12 vjecare ka rene ne humnere ne vendin e quajtur Lip mbi qytetin e Permetit. Vajza ndodhej me familjaret me rastin e pelegrinazhit per diten e Shen Elenes ne momentin e rrezimit ne rrethana ende te paqarta.Fatmiresisht e mitura eshte gjetur e gjalle dhe eshte derguar menjehere ne spital .

Shkruaj nje koment