Permet, humb jeten ne aksident 45 vjecari

0
2299

Përmet/Informacion paraprak

Rreth orës 20:45, në rrugën rurale të fshatit Mbrezhdan, Përmet, dyshohet se shtetasi G. H., rreth 45 vjeç, banues në Tiranë, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motoçikletës dhe si pasojë motoçikleta ka dalë nga rruga.

Shtetasi G.H, si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën në vendngjarje.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here