Përplasen dy makina pranë një karburanti, plagoset policja e qarkullimit rrugor në Vlore

0
135

Një police e qarkullimit rrugor në Vlorë mbeti e plagosur mëngjesin e sotëm pas përplasjes së dy automjeteve në afërsi të një karburanti.

“Më datë 09.08.2023, rreth orës 10:30 në Vorë, në afërsi të një karburanti, janë përplasur dy automjete, dhe si pasojë e përplasjes është dëmtuar punonjësja e Policisë së Qarkullimit Rrugor, Inspektore A. Sh., (e planëzuar në shërbim), e cila po dërgohet në spital, për ndihmë mjekësore”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Shkruaj nje koment