Ping pong me cmimin e energjise,Balluku: Faturimi i energjise nis pas javes 1 te muajit

0
88

Cmimi i energjise duket sikur eshte kthyer ne nje loje fjalesh mes perfaqesuesve qeveritare dhe ERE. Vetem nje dite pasi kryeministri Edi Rama pergenjeshtroi lajmin per rritjen e cmimit te energjise elektrike Ministrja e Infrastruktures dhe Energjise,Belinda Balluku ka njoftuar se faturimi i energjise nis pas javes se 1 te muajit. Lajmin e beri te ditur permes nje postimi ne rrjetin e saj social Twitter.

Shkruaj nje koment