Piu fotoksine, nderron jete 45 vjecari ne Gjirokaster

0
460


Sapo ka ndërruar jete ne Spitalin e Gjirokastres, Saimir Hoshe, 45 vjeç nga lagje ”PLLAKË” i cili piu fotoksine pasi e divorcoi bashkeshortja. Ai nuk arriti dot te shpetonte dhe te transportohej ne Tirane. 45 vjeçari Hoshe ka lene pas 2 femije.

Shkruaj nje koment