Plagosen me thikë 3 persona në Laprakë

0
110

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në zonën e Laprakës.

Dyshohet se tre persona të së njëjtës familje kanë mbetur të plagosur me thikë brenda një lokali.

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se 40-vjeçari me iniciale  E. Gj., ka plagosur V. Rr., 64 vjeç, R. Rr., 40 vjeç dhe M. M., 47 vjeç të cilët janë transportuar në spital për të marrë kujdesin e nevojshëm.

Po punohet për kapjen e autorit, ndërkohë që nuk janë të qarta rrethanat e ngjarjes

Shkruaj nje koment