Plagosi me thikë vëllanë, arrestohet 46-vjeçari në Çorovodë

0
125

Një person u vu në prangat e policisë në nga Shërbimet e Komisariatit të Policisë Skrapar, pasi akuzohet se plagosi me thikë vëllain e tij.

Shkak sipas policisë është bëtë një konflikti për motive të dobëta.

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Skrapar arrestuan shtetasin E. M., 46 vjeç, banues në Çorovodë, pasi mbrëmjen e djeshme, për shkak të një konflikti për motive të dobëta, ka dëmtuar me mjet prerës (thikë), vëllanë e tij, i cili po merr ndihmë mjekësore në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën.”, njofton policia

Shkruaj nje koment