Plasi pushka në Vlorë dhe në Tiranë

0
68

Lami fundit: Kërcet arma në Vlorë dhe Tiranë! Ka të plagosur. Në Vlorë rreth një orë më parë janë plagosur me armë dy persona. Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes, por dihet që ka të plagosur rëndë. Ata janë përcjellë me urgjencë në spitalin rajonal të Vlorës.

Gjithashtu shkëmbim zjarri me armë ka patur dhe në Tiranë. Burimet e informacionit thonë se ka të plagosur ndërsa ende policia nuk ka dhënë informacion zyrtar për rrethanat e ngjarjes.

Shkruaj nje koment