Plehrat-shperthen Saimiri i STOP-it

0
397

Moderatori dhe nje nga drejtuesit e emisionit investigativ ne TV Klan Saimir Kodra, ka komentuar ne rrjetin social FCB rreth importimit te plehrave e miratuar dje me vendim parlamenti.

Dhe pak dit kane mbetur nga mberritja e anijeve nga deti ,mbushur me mut …..(por ama eshte i jashtem)
Na befte mire te gjitheve…

Shkruan Saimiri i STOP-it.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here