Po pastronte grilat e dritareve, bie nga kati i tretë 40-vjeçarja në Tiranë

0
126

Një grua ka rënë nga kati i tretë i banesës në rrugën “Naci Nuci”, në Tiranë.

Policia njofton se A. P., 40 vjeçe dyshohet se ka rënë aksidentalisht duke pastruar grilat e dritareve dhe ndodhet në spital.

Shkruaj nje koment