Po punonte tokën, fermerit në Sarandë i plas një fishek

0
190

Një fermer është plagosur mesditën e sotme në Delvinë. Policia bën me dije Hekuran Murto 33-vjeç ishte duke punuar tokën e tij, por i ka plasur një fishek.

Ai është dëmtuar në pjesën e krahut dhe është dëmtuar për mjekim në spitalin e Sarandes

Shkruaj nje koment