Policia aksion në disa qytete të vendit, arrestohen 25 persona

0
126

Një aksion është duke u zhvilluar këtë të premte nga policia në disa qytete në vend.

 Mësohet se forca të shumta policie janë në kërkim të personave të dyshuar për çështje droge, armësh dhe persona në kërkim.

Deri më tani raportohet se janë arrestuar 25 persona.

Shkruaj nje koment