Policia gjermane operacion antidro*ë, arrestohen 4 shqiptarë

0
150

Policia gjermane në një operacion anti drogë në lindje të Leipzig, ka arrestuar 4 shqiptarë.

Operacioni ishte pjesë e një hetimi nga prokuroria publike e Leipzig, me dyshimin për trafik droge në sasi të mëdha.

Dy nga të dyshuarit, një 28-vjeçar dhe një 30-vjeçar u kapën në Leipzig, dy të tjerë, një 45-vjeçar dhe një 32-vjeçar në Rostock.

Shkruaj nje koment