Policia greke, prangos 7 shqiptarë për trafik klandestinësh

0
114

Pas një operacioni masiv të policisë greke në qytetin e Janinës ka rënë në pranga një grup kriminal i trafikut të klandestinëve.

Në aksionin e policisë kanë rënë në pranga 7 shqiptarë dhe 4 grekë të cilët akuzohen për 77 raste trafiku.

Janë sekuestruar gjithashtu 6 makina, dy armë zjarri dhe një shumë parash.

Shkruaj nje koment