Policia ne aksion, kap nje vjedhes se energjise elektrike

Para pak minutash eshte kapur nga ana e punonjesve te Policise ne Stacionin  Kufitar te Kakavijes shtetasi me inicialet A.B. 39 vjec banues ne Berat. Shtetasi ne fjale eshte arrestuar teksa po linte vendin dhe po udhetonte ne drejtim te Greqise. A.B ishte i shpallur në kërkim nga Policia e Tiranes per vepren penale te vjedhjes se energjise elektrike. Forcat e policise e shoqeruan te kerkuarin ne Drejtorine Vendore te Policise Tirane.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment