Populli ska bukë, LSI ha e pi

0
658

Populli ka votuar këta që po harbohen duke ngrënë e pirë si të babëzitur. Janë fotot që i kanë hedhur me krenari të rinjtë e LRI në rrjetet sociale ku shihen qartë egzaltimi deri në orgazëm i rinisë së LSI gjatë mbrëmjes së djeshme në sheshin e Cercizit në Gjirokastër deri sa është gdhirë. Këta janë përfituesit më të mëdhenj të pushtetit që gjirokastritët, i votuan vitin e kaluar në zgjedhjet vendore. Festës i është bashkuar edhe lideri shpirtëror i LSi në Gjirokastër Vangjel Tavo, kryetarja e Bashkisë së Gjirokastrës Zamira Rami, ministrja e Integrimit Klajda Gjosha.

Shikoni o popull dhe i votoni sërish !

14445991_377028365962269_8750969349342101397_n 14492397_377028405962265_1941224856049283834_n 14517557_377028319295607_2140477749521863723_n 14523056_377028322628940_7218776513856574238_n

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here