Presidenti Meta sfidon majën e Korabit

0
58

Presidenti Ilir Meta ka sfiduar majen me te larte te Shqiperise qe gjendet ne malin Korab.

Para nje ore kreu i shtetit ka hedhur ne faqen e tij zyrtare ne FCB, video ku konkretizon sfiden e tij alpine ne malin e Korabit qe njihet si mali me i larte ne territorin e Republikes se Shqiperise.

Zoti Meta ka uruar mirmengjes ndjekesve te tij ne rrjetin social FCB dhe njekohesisht nje fundjave te mbare duke i ftuar te shijojne pamjet mahnitese te ngjitjes ne malin e Korabit.

Statusi i plote ne FCB i presidentit Ilir Meta.

Mirëmëngjes të dashur miq!
Duke ju uruar një fundjavë të mbarë, ju ftoj të shijoni këto pamje mahnitëse nga ngjitja në majën e Korabit.
Krenar për malet tona
!

Shkruaj nje koment