Protesta/ RENEA blindon shtëpinë e Ramës në Surrel

0
70

Pak para se të nisë protesta e thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit, forcat RENEA dhe anti-terror janë vendosur në gadishmëri.
Mësohet se një grup i posaçëm, është vendosur në Surrel te shtëpia e kryeministrit Edi Rama, e cila qëndron e rrethuar prej orësh nga forca të Gardës së Republikës dhe efektivë të Policisë.

Shkruaj nje koment