Pse Sali Berisha e sulmoi përsëri SPAK?!

0
84

Në një koment pikant në faqen e tij në facebook, gazetari Habjon Hasani, njëherësh administrator i portalit Hashtag, ka komentuar arsyen e sulmit të ashpër që lideri i Foltores Sali Berisha ka bërë sërish ndaj SPAK.

Sipas Hasanit, “Profesor Doktor Berisha paska godit me artileri te rende SPAK-un sot.Me sa duket ka nisur hetimi i asaj kulles 64 kate, perfshire dhe hetimin pasuror te personave te lakuar. Kallezimin ne SPAK e dorezoi PD e Lulit, thjesht e dorezoi, sepse gjasat jane qe hartimin e atij materiali ta kete bere nje dore e kujdesshme anglishtfolese.Hetimi i asaj kulle ka gjasa te zbuloje te vetmin rast ne Evrope kur fluksi me i madh opozitar shet lekuren me stil gabi”.

Shkruaj nje koment