Qëlloi me çekiç pronarin e lokalit dhe i theu xhamat, arrestohet 27-vjeçari

0
78

Një 27-vjeçar u arrestua në Shijak, pasi kërcënuar pronarin e lokalit në bashkëpunim me dy persona të tjerë.

Mësohet se i riu ka në bashkëpunim me dy vëllezërit e tij, Xh. Ç., 32 vjeç, A. Ç., kanë goditur me çekiç pronarin e lokalit, Myslym Rramili dhe i kanë thyer xhamat e biznesit.

Shkruaj nje koment