Rama i çuditi të gjithë,shkon me ” brekushe” në ceremoninë e Ditës së Çlirimit

0
47

Kryeministri Rama i njohur për ” stilin” e tij të të veshurit ka habitur të gjithë me veshjen e tij këtë herë në ceremoninë tek Varrezat e Dëshmorëve, në nder të atyre që dhanë jetën për çlirimin e vendit gjatë Luftës së Dytë Botërore.

Përkrah Presidentit Meta, ai është shfaqur me brekushe, në ceremoninë e përvitshme për 29 Nëntor, Ditën e Çlirimit.

Kjo nuk është hera e parë që kryeministri Rama vishet me brekushe, pasi kujtojmë edhe zgjedhjet e 30 qershorit dhe raste të tjera që janë komentuar edhe në mediat e huaja.

Shkruaj nje koment