Rama mbron incineratoret dhe sulmon opoziten

0
107

Me bindjen që inceneratorët nuk janë aferë korruptive, kryeministri Rama ka dëshmuar në një seancë maratonë në komisionin hetimor parlamentar duke mbrojtur investimet e 3 impianteve të përpunimit të mbetjeve urbane gjatë qeverisjes së tij. Rama po ashtu ka kritikuar opozitën për shifrën 430 milionë euro duke e cilësuar sajesë.

Shkruaj nje koment