Rama me antiplumb dhe tespije tek të prekurit nga tërmeti?!

0
76

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto ironike në faqen e tij në Facebook.

‘Me antiplumb dhe tespij’, shkruan ish-kryeministri përkrah fotos që tashmë është bërë virale në rrjet.

Shkruaj nje koment