RAMA “NON GRATA” NË ATHINË/ MITSOTAKIS NUK E FTON NË DARKËN ME LIDERËT E RAJONIT

0
135

Çështja Beleri duket se ka ftohur marrëdhëniet mes Kryeministrit Rama dhe homologut të tij grek. Kiriakos Mitsotakis nuk i ka dërguar ftesë kryeministrit Rama për të marrë pjesë në darkën informale që do të shtrojë, më 21 gushtit, mes liderëve te rajonit dhe krerevë te Bashkimit Europian.

Shkruaj nje koment