Rama, Osmani, Abazoviç behen bashke ne Ulqin

0
127

Kryeministri Rama, Presidentja e Kosoves Osmani, kryeministri i Malit te Zi Abazoviç behen bashke ne Ulqin perpara koncertit te Rame Lahaj. Te pranishem kryetari i bashkise Shkoder Benet Beci kreu i komunes Ulqin Omer Bajraktari, deputetet Agron Çela dhe Elisa Spiropali si dhe prefektja e qarkut Shkoder Majlinda Angoni.

Shkruaj nje koment