Rama prezanton projektin për blerjen e biletave online për hyrjen në muzetë e vendit/Komentuesit i kthehen keq :Boll me mashtrime ,jep dorëheqjen!

Mëngjesin e sotëm Edi Rama ka ndarë në rrjetin e tij social projektin për blerjen online të biletave për hyrjen në muzetë dhe sitet arkeologjike të vendit nga të gjithë njerëzit kudo në botë që kanë dëshirën për të vizituar Shqipërin.
Por kjo ” arritje ” e kryeministrit i ka nervozuar komentuesit të cilët i janë kthyer keq këtij të fundit duke e quajtur mashtrues dhe se po përpiqet të heqi nga vëmendja refuzimin e negociatave nga BE .Ata i kanë kërkuar të japi dorëheqjen pasi Shqipëria në drejtimin e tij po shkon gjithnjë e më keq.

” Keto na I ka dhuruar Zoti. Keshtu qe Puna me e mire qe mund te beni eshte te jepni doreheqjen jo te na tregoni cfare na ka dhuruar Zoti por cfare na dhuruat ju. “

” Je bo si ato agjensit e udhtimit kur ske gje tjeter çà ti serviresh popullit tend i tregon kuklla ne fb renoja kudo dhe smund te flasim per turizem “

” Mirmengjesi deri sa te shkosh te muzet ti vizitosh ,te mbysin plerat deri sa te arrish aty ,nuk e kuptoj si nuk ju vjen zor me i kerku hapjen e negociatave ,edhe 100 vjet nuk do i hapin ,ju ne Shqipni nuk keni gjene ma elementare uj me u la ,e doni Europ ju hajduta “

” Jep dorëheqje falimentove objektivin nuk mund të ecësh më përpara. “

” Leni vizitoret e vendet turistike njeher shiko popullin si jeton si ne mesjete Kryeminister ..”

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment