Rama refuzon të komentojë sulmin ndaj Berishës para liderëve të BE

0
150

Kryeministri Rama ka shmangur komentet lidhur me sulmin fizik ndaj kreut të PD-së Sali Berisha sot në nisje të protestës së opozitës.

I pyetur për incidentin në konferencën e përbashkët me liderët e BE-së, Rama tha se i qëndron deklaratës që ka bërë për mediat dhe se nuk ka asgjë për të shtuar.

“Përgjigjen time të qartë e kam dhënë prej një ore, nuk kam asgjë për t’i shtuar. Është në faqen e internetit të qeverisë.”, tha Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here