RAMA “SHPJEGON” SHKARKIMET E KESH, BERISHA AKUZA QEVERISË PËR KEQMENAXHIM

0
111

Nuk kanë munguar as replikat në distancë mes qeverisë dhe opozitës për situatën e përmbytjeve. Kryeministri Rama tha se KESH shkarkoi rezervat bazuar në parashikimet e motit, ndërsa kryetari demokrat Sali Berisha foli për keqmenaxhim nga korporata.

Shkruaj nje koment