“Range Rover” përplas makinën e policisë, plagoset efektivi dhe një qytetar

0
168

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Vlorës. Një makinë e Policisë së Kufirit është përplasur nga pas nga një mjet tip “Range Rover’.

Nga përplasja ka mbetur i plagosur efektivi që ndodhej në makinën e shërbimit dhe një tjetër qytetar, punonjës i një servisi makinash.

Të dy janë transportuar me urgjencë në spital. Dyshohet se drejtuesi i Range Roverit ka qenë i dehur.

Shkruaj nje koment