Raportonte për protestën, ja momenti kur policia përgjak kryeredaktorin e RD

Policia ka goditur dhe përgjakur kryeredaktorin e Rilindjes Demokratike, Blendi Kasmi.

Sipas zyrës së shtypi të PD, ‘policia gjakos kryeredaktorin e RD Bledi Kasmi ne krye te detyrës, në momentet që ishte duke raportuar për protestën’.

Kasmi është dërguar me çarje në kokë në spital ku ka marrë ndihmën e parë.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment