Reagon Basha “S’ka kapak që ta mbulojë drogën e pesfishuar”

0
371

Deklaratës së kreut të Qeverisë, Edi Rama se PD po rihap kapakun e shpifjeve për situatën e drogës, u është kundërpërgjigjur vetë kryedemokrati Lulzim Basha.

Po përmes rrjeteve sociale, Basha thotë se Rama nuk e fsheh dot të vërtetën sepse sipas tij, nuk ka kapak që e mbulon drogën e pesëfishuar.

“Nga kazani i plehrave ku është zhytur, Rama nuk e fsheh dot të vërtetën. S’ka kapak ta mbuloje drogën e pesëfishuar dhe krimin që po qelb Shqipërinë. Shqipëria më mirë pa Edi Ramën”, deklaron Basha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here