Reagon Cobani per jugunews.net: Skuqi, mashtron

0
528

E kontaktuar nga jugunews.net, juristja e njohur e ekranit shqiptar Eni Cobani, ka hedhur poshte pretendimet e gazetarit investigativ Telnis Skuqi per kercenim te jetes se tij. Nuk e njoh dhe as nuk kam kontaktuar ndonjehere me personin ne fjale-eshte shprehur per jugunews.net zonja Cobani. Eshte shume i turpshem ky deklarim dhe perdorimi i emrit tim ne te tilla deklarata krejtesisht te papergjegjshme-shprehet zonja Cobani. Nga ana tjeter, ajo ka kerkuar nga zoti Skuqi, te terheqe mbrapa deklaraten e bere, pasi ne te kundert, do te perballet me drejtesine per shpifje dhe cenim te figures.

Nje dite me pare, zoti Skuqi, ka pretenduar se eshte kercenuar me jete nga zonja Eni Cobani permes nje telefonate te realizuar ne oret e drekes. Arsyja ka qene se Skuqi, e ka akuzuar Cobanin, per favorizim te R.I. ne aferen me kryetarin e Gjykates se Gjirokastres Guximtar Boci.

Shkruaj nje koment