Robert De Niro behet serish baba ne moshen 79 vjecare

0
117

Robert De Niro është bërë sërish baba, për të shtatën herë. Një zëdhënës e konfirmoi lajmin për “Page Six”, por nuk e bëri me dije gjininë e bebushit, megjithatë njoftoi se aktori dhe partnerja e tij, Tiffany Chen janë bërë prindër

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here