Sarande/ 46 vjeçari dhunon te atin arrestohet

0
149

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Sarandë, për shtetasin A. M., 46 vjeç, banues në lagjen nr.1, Sarandë, për veprën penale “Dhuna në familje”, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Shkruaj nje koment