Sarande/ Ndalohet 35 vjecari i akuzuar per vjedhje

0
159

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë ndaluan shtetasin e shpallur në kërkim policor S. I., 35 vjeç, banues në Sarandë, pasi në bashkëpunim me shtetasin O. A., 28 vjeç (vijon puna për kapjen e tij), dyshohen se kanë vjedhur një celular dhe një shumë parash, në banesën e një shtetaseje.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Shkruaj nje koment