Sarandë, një person shkon i plagosur në spital

0
133

Një person ka përfunduar i plagosur në spitalin e Sarandës. Nga të dhënat paraprake bëhet e ditur se është paraqitur për ndihmë mjekësore në Spitalin e Sarandës shtetasi Erlind R.,  38 vjeç, banues në lagjen Nr. 2 Sarandë.

38-vjeçari dyshohet se për motive të dobëta është konfliktuar me një shtetas tjetër.

Aktualisht po punohet për identifikimin dhe kapjen e personit të përfshirë në konflikt.

Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shkruaj nje koment