Serish termet ne Greqi

Një tërmet 4.8 ballë ka tronditur Greqinë, që sipas mediave greke nuk ka dëme në njerëz. Mësohet se tërmeti ishte me epiqendër 15 kilometra në jug të qytetit të Aiglo dhe 28 kilometra në juglindje të qytetit të Patras në një thellësi prej 38 kilometrash

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment