Sfida,Luftëtari ndeshet me Laçin këtë javë

0
59

Laçi ka hedhur pas krahëve barazimin në Vlorë dhe tashmë është e gjitha e përqendruar te përgatitjet për Luftëtarin . Kalendari nuk është treguar fort dashamirës , pasi edhe këtë javë do të luajnë në transfertë . Skuadra është dukshëm nën presionin e pikëve , ashtu si edhe vetë stafi teknik . Për këtë motiv , Sulejman Starova , veç aspektit teknik -taktik , po punon ndjeshëm edhe me psikologjinë e lojtarëve. Gjatë seancës së djeshme,ka bërë prova edhe për formacionin dhe ndjeshëm u fokusua te mbrojtja dhe manovrat. Bardhezinjtë kanë shfaqur defekte të mëdha në prapavijë .

Shkruaj nje koment