Shenohen dy vatra zjarri ne Gjirokaster

0
133

Dy vatra zjarri jane shenuar ne fshatin Taronine dhe ne fshatin Asim Zeneli ne Gjirokaster.

Ne Asim Zeneli zjarri eshte afer banesave te familjes Loçaj ku po nderhyet momentalisht.
Ne vendngjarje jane
forcat e pastrim gjelberimit , forcat e policise punonjesit e PMNZSH se bashku me kreun e kesaj drejtorie Pellumb Shalari.

Shkruaj nje koment