Sherr me leva ne Permet

0
268

Sherr me leva ne Permet. Dy persona jane konfliktuar, motivet e te cilit per momentin ngelen te paqarta. Mesohet se ka ngelur i plagosur rende Kosta Xhallo 63 vjeç nga Permeti. Ai eshte qelluar me leva ne koke dhe ne pjesen e shpines ne mes te qytetit. Ngjarja ka ndodhur 100 metra larg Komisariatit te Policise. Si pasoje e plageve te renda, personi i plagosur eshte derguar me urgjence ne Spitalin Rajonal te Gjirokastres nderkohe qe pritet transporti me helikopter drejt kryeqytetit pasi gjendja eshte serioze.

Shkruaj nje koment