“Shkundet” nga Tërmeti Tepelena

0
57

Tërmet në Tepelenë.

Lëkundjet janë ndjerë një orë më parë në Memaliaj. Sipas IGJEUM, epiqendra ka qenë fshati Krahës, gati 20 km në veri të Tepelenës me magnitudë 3.4 ballë dhe thellësi 12 km. 

Nuk jane konstatuar deme ne materiale apo te kete pasur te lenduar. 

Shkruaj nje koment