Shoqërohet 31-vjeçarja në Fier, përplasi me makinë dy këmbësorë

0
100

Policia e Fierit ka shoqëruar një 31-vjeçare pasi akuzohet se ka përplasur me automjetin tip “Volkswagen” dy këmbësorë.

A. G., 44 vjeç dhe M. G., 38 vjeçe, ndodhen në spital, kurse drejtuesja e mjetit është shoqëruar në Komisariat

Shkruaj nje koment