Shoqërohet nga policia ish-deputeti, Eduart Ndocaj

Një incident është regjistruar ditën e sotme gjatë përurimit të shtëpisë së Gjergj Fishtës.
Mësohet se ish-deputeti Eduart Ndocaj është shoqëruar nga policia, pasi nuk ka pasur ftesë për të qenë i pranishëm në ceremoni.
Po ashtu, policia u përplas dhe me qytetarë të tjerë për të mos u afruar në aktivitet.
Bëhet me dije se në këtë aktivitet do të jetë i pranishëm dhe kryeministri Edi Rama.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment