Show edhe ne kohe virusi

0
288

Nga Skerdjan Dhuli/

Gjate diteve qe rrinte i izoluar ne Surrel, Edi Rama thoshte “jam izoluar sepse edhe shoqeruesit e shoferet e stafi i sigurise meritojne te mos rrezikojne…”

Sapo Fuga i tha se “Basha nga zyra me propozime konkrete e ti nga kulla e betonit me gjoba e sanksione kane diference te madhe dhe po fitone shume terren…” direkt Rama shkoi ne zyre.
Sepse kur eshte fjala per imazhin, siguria e shoferit, bodigardeve etj, nuk ka rendesi.
Sepse per te Show eshte primar ne cdo rast.

Shkruaj nje koment