Shpërthim me tritol në shtëpinë e Armand Dukës në Durrës

0
45

Një shpërthim me tritol është regjistruar mbrëmjen e sotme në shtëpinë e kreut të Federatës Shqiptare të Futbollit Armand Duka në Durrës.

Burime bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë ndërsa nuk bëhet të ditura rrethanat.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe punon për sqarimin e plotë të saj dhe identifikimin e aurorit/ëve.

Shkruaj nje koment