Shqiptari 30-vjecar gjen vdekjen nё Londёr ,nёn arrest tre persona dhe njё femёr.

0
87

16 May

Ka gjetur vdekjen nё Barnet nё Britaninё e Madhe pas sulmit tё menjёhershme me njё sulm thikash ,nga tre persona  njё shtetas shqiptar.

Olsi Kuka ,30 vjecari nga Fieri ,u masakrua mbrёmjen e 11 -majit,dhe ndёrroi jetё si pasojё e plagёve tё rёnda nё pjesё delikate.

Ambulanca dhe Policia mbёrritёn menjёherё nё vendngjarje ,dhe tre personat e dyshuar vihen menёherё nё pranga.

Sipas mediave britanike ,tё arrestuarit janё pёrkatёsisht tё moshave 24,23 dhe 33.

. Ndërsa një vajza e cila po ashtu dyshohet se ka gisht në këtë ngjarje, u procedua në gjendje të lirë.

Shkruaj nje koment