Sokol Feruni, mohon dorëheqjen nga kreu i Spitalit Rajonal

0
56

Levizjet e fundit ne kampin e PS ne Gjirokaster duken te amullta dhe konfliktuale. Levizjet e pritshme te drejtoreve ne disa institucione kryesore, kane vene ne panik edhe vete drejtuesit qe gezojne pushtet prej 6 vitesh.

I kontaktuar nga Jugunews.net Sokol Feruni, mohon te kete paraqitur doreheqjen tek ministrja e shendetesise Ogerta Manastirliu. Vete zoti Feruni shprehet se qendron ne detyre pavaresisht se prej dy javesh, eshte larguar me pushime.

Zoti Feruni ditet e fundit eshte permendur ne qarqet dhe ambjentet e familjes socialiste, se kishte paraqitur doreheqjen nga ky post por mesa duket kane qene thjesht “deshira” te kamufluara prej rivaleve te tij brenda familjes politike.

Shkruaj nje koment