Solo: Star Wars Story ka mbërritur, prej Majit në kinema

0
220

Një realizim i ri i sagës së Star Wars Story u shfaq gjatë episodit të së dielës së American Idol. Trailer i parë i plotë është i mbushur me më shumë detaje rreth komplotit, duke na dhënë një ide më të mirë se çfarë duhet të presim kur filmi të shfaqet në kinema më 25 maj.

Filmi më i fundit i Star Wars na jep një vështrim më të thellë të ngjarjes.

Një I ri, Han Solo, (luajtur nga Alden Ehrenreich) shumë kohë para se ai të lidhet gjithmonë me Luka ose Leia. Han është rekrutuar nga Tobias Beckett (Woody Harrelson) për t’u bashkuar me ekuipazhin e tij në një mision kundër një gangsteri intergalaktik (Paul Bettany). Në krye të kësaj, ai detajon takimin e parë të Han me Lando Calrissian (Donald Glover) dhe Chewbacca.

Pjesë e trupës së aktorëve është gjithashtu edhe Emilia Clarke (Game of Thrones) dhe Thandie Newton (Westworld).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here