SPAK, ASNJË HETIM PËR AFERËN RAMA-MCGONIGAL. DREJTËSIA VEPROI NDRYSHE ME TAHIRIN E BASHËN

0
109

SPAK nuk ka ndërmarrë asnjë hetim për aferën e korrupsionit të ish-agjentit të FBI amerikane, ndonëse përmendet dhe emri i kryeministrit Edi Rama. Por drejtësia shqiptare veproi ndryshe në rastin e ish-ministrit Saimir Tahiri dhe ish-kreut të PD Lulzim Basha, duke nisur procedim për ta, menjëherë pas pubikimit të akuzave ndaj tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here