SPAK fillon hetim për Elvana Gjatën, shkak mesazhet e Ervin Matës në “SKY

0
123

SPAK ka nisur hetimet për këngëtaren Elvana Gjata, pasi sipas komunikimeve në aplikacionin “SKY” mes Matës dhe Breçanit, i ka thënë se “do t’i dërgojë 500 mijë euro përmes llogarisë së Elvanës”.

Shkruaj nje koment